Посещение на Лк Евридика в красивата Розова долина

И тази година дамите от ЛК „Евридика” не изневириха на трaдицията си от последните две години. На 13 и 14 юни 24 дами от клуба и наши Лайънс приятелки посетиха красивата Розова долина. След нашите гости бяха и приятели на Лайънс движението от Русия и Украйна. Посетихме къщата -музей на великия българин Христо Ботев и музея - експозиция посветен на Христо Ботев и революционното движение в България. Припомнихме си подвига на нашите предшественици дали живота си за освобождението ни от турско робство.

Макар че тази година розовите насаждения да не са в силата си дамите си набраха рози в землището на село Тъжа, община Павел баня и се насладиха на гледката към величествения връх Ботев и Стара планина. По традиция бе посетен град Казанлък и неговите забележителности. Мероприятието допринесе за сплотеността на клуба и спечелването на нови Лайънс приятели.