Съвместна инициатива на ЛК клуб Евридика с кметството на район Тракия - Пловдив

На 25.06.2015 ЛК „Евридика” в партьорство с кметството на район „Тракия” – Пловдив проведе съвместна акция по набиране средства за закупуване на многофункционално лазерно устройство за децата от Дом „Олга Скобелева”- Пловдив. Средствата бяха събрани от заплатената тренировка по „Kangoo Jumps” от участниците в мероприятието, което се проведе в парк „Лаута” под вещото ръководство на треньора на клуб „Kangoo NT” –Пловдив Нина Трендафилова. В тренировката участваха освен членове на клуба, така и приятели на Лайънс движението. „Kangoo Jumps” – е стил аеробика, която се практикува със специални обувки и има както тренировъчен така и рехабилитационен характер – напоследък печели все повече привърженици в България.